PHOTON UL2325 ULTIMATE HB3 9005 +4 PLUS LED HEADLIGHT
PHOTON UL2325 ULTIMATE HB3 9005 +4 PLUS LED HEADLIGHT

PHOTON LED AMPUL

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺1.333,33  + KDV
İndirimli : ₺1.208,33  + KDV
KDV Dahil : ₺1.450,00
Stok Miktarı : 1

PHOTON ULTIMATE HB3 9005 +4 PLUS LED HEADLIGHT UL2325

 

Photon Ultimate HB3 9005 3 Plus UL2325
Photon Ultimate; bugüne kadar ürettiğimiz en dinamik LED Far dönüşüm kitidir. Gerek yol aydınlatma konusunda gerekse ışık rengi etkileyiciliği ile bugüne kadar ki popülaritesi en yüksek ürünümüzdür!
LED ürünlerin yaygınlığı teknik açıdan uygun olmayan birçok ürünün herkes tarafından alınıp satılmasına sebebiyet vermiş ve maalesef uygun olmayan birçok ürün piyasada satılır hale gelmiştir.
Kaliteli bir LED üründe aranması gereken en temel özellik "objeleri gösterebilme” kapasitesi ve ona ait teknik değerlerin uygunluğudur. Photon Ultimate bu konuda renk farklılığını da katarak hem görsel güzellik hem de yol gösterme kabiliyeti sunabilmektedir.
LED ürünlerde KELVIN değeri ne kadar yüksek olursa, "göz alma” ve "göze parlak” görünme miktarı artmaktadır. Fakat yüksek KELVIN göz sağlığına "son derecede zararlı” ve objeleri gösterebilme konusunda da inanılmaz derecede "zayıf” kalmaktadır. Maalesef günümüzde yüksek KELVIN değerlerine sahip LED ürünler üretilmekte ve gözün aldanması sonucu çok efektif aydınlatma alınacağı düşünülerek satın alınmaktadır.
Bir araç sürücüsünün yoldaki yüksek KELVIN değerlerine sahip bir LED aydınlatma veya Xenon aydınlatmasına bakarak yol alıyor olması belli bir zaman sonra göz yorgunluğuna sebebiyet verecek bu da sürüş güvenliğini bozacaktır.
Photon Ultimate bu konuda bir ilki başararak 6250K-6500K arasında ki görsel güzelliği ile hem müşteri memnuniyetini sağlamakta hem de yol güvenliği açısından ideal seviyede KELVIN ve LUX değerleri sunarak istenilen beyaz ışık ve yol görme beceresini sunabilmektedir.
Var olan CAN-BUS yapısı yeni araçlarda sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Işık odak noktası her ampulün uluslararası standartlarına göre yapılmış olduğu için FAR ayarı %100 şekilde uygun olmakta ve karşıdan gelen sürücünün gözünü rahatsız etmemektedir.

 

MARKA VE SERİSİ : Photon Ultimate 3 Plus
AMPUL TİPİ : HB3 9005
VOLT : 12 Volt
KELVIN ( Yanma Rengi ) : 6000 Kelvin ( Beyaz )
LÜMEN ( Yanma Gücü ) : LED HEADLIGHT 9500 Lumens
CAN-BUS ( Arıza Işığı ) :Yakmaz ( Yüksek CAN-BUS )
KULLANIM YERLERİ :Kısa / Uzun / Sis
PAKET İÇERİĞİ : 2 Adet Led ( 1 Set )

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR