PHOTON MILESTONE HB3 9005/HB4 9006 3Plus LED HEADLIGHT ML2636
PHOTON MILESTONE HB3 9005/HB4 9006 3Plus LED HEADLIGHT ML2636

PHOTON MILESTONE HB3 9005/HB4 9006 3PLUS LED HEADLIGHT ML2636

Fiyat : ₺2.500,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

 

Photon MILESTONE; bugüne kadar ürettiğimiz en iyi  LED Far aydınlatma ürünümüz

LED  ürünlerin popülaritesi teknik açıdan uygun olmayan birçok ürünün herkes tarafından alınıp satılmasına sebebiyet vermiş ve maalesef uygun olmayan birçok ürün piyasada satılır hale gelmiştir.

Photon MILESTONE  tüm teknik testleri yapılıp sadece Lümen değeri değil LUX değer ölçümleri de 3 büyük markanın araçlarında yapılarak imalat aşamasına geçilmiştir.

Kaliteli bir  LED  üründe aranması gereken en temel özellik "objeleri gösterebilme” kapasitesi ve ona ait teknik değerlerin uygunluğudur.

LED  ürünlerde  KELVIN  değeri ne kadar yüksek olursa, "göz alma” ve "göze parlak” görünme miktarı artmaktadır. Fakat yüksek  KELVIN  göz sağlığına "son derecede zararlı” ve objeleri gösterebilme konusunda da inanılmaz derecede "zayıf” kalmaktadır.

Maalesef günümüzde yüksek  KELVIN  değerlerine sahip  LED  ürünler üretilmekte ve gözün aldanması sonucu çok efektif aydınlatma alınacağı düşünülerek satın alınmaktadır.

Bir araç sürücüsünün yoldaki yüksek  KELVIN  değerlerine sahip bir LED aydınlatma veya Xenon aydınlatmasına bakarak yol alıyor olması belli bir zaman sonra göz yorgunluğuna sebebiyet verecek bu da sürüş güvenliğini bozacaktır.

Photon MILESTONE  bu konuda gerekli hassasiyetin gösterildiği hem müşteri memnuniyeti hem de yol güvenliği açısından en optimum seviyede  KELVIN  ve  LUX  değerleri dengelenerek istenilen beyaz ışık ve yol görme kabiliyetine sahip olacak şekilde üretilmiştir.

Profesyonel mimarisi aynı ürünün hem 12V hem de 24V araçlarda sorunsuz çalışmasını temin etmektedir. Var olan  CAN-BUS  yapısı yeni araçlarda sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Işık odak noktası her ampulün uluslararası standartlarına göre yapılmış olduğu için FAR ayarı %100 şekilde uygun olmakta ve karşıdan gelen sürücünün gözünü rahatsız etmemektedir.

Bunların haricinde kaliteli bir  LED  aydınlatma ürününde dikkat edilmesi gereken üç teknik parametre daha vardır. Bu parametreler Ultraviyole, Aydınlatma açısı ve Beyaz ışığın elde edilme şeklidir.

Ultraviyole salınımının fazla olması yapılan testlerde canlıların gözlerinde inanılmaz zararlara sebep olmaktadır.  Photon Milestone  ürünümüzde kullanılan  LED  chiplerinin ultraviyole salınım miktarı kabul edilebilir sınırların çok altındadır, dolayısıyla güvenle kullanılabilir. Uygun aydınlatma açısı olmayan bir ürünün aydınlatma performansı güçlü gibi gözükse de ışık yoğunluğunun istenen veya istenmeyen noktalarda fazla olmasına sebebiyet verir, bu da göz bebeğinin gereksiz küçülüp büyümesine sebebiyet vererek göz yorgunluğuna ve en kötüsü de yetersiz yol görüşüne sonuç vererek ciddi tehlike oluşturur. Led ürünlerinde Beyaz ışığın nasıl elde edildiği yine göz sağlığı ve objelerin görünebilirliği açısından önemlidir. Çok ucuz şekilde sadece Mavi rengi veren bir led chip modifiye edilerek beyaz ışık alınabilir, birçok aydınlatma ile alakasız firmanın led ürünlerinde maalesef beyaz ışık sadece bir mavi ışığın maskelenmesi ile elde edilmiştir.

Photon Milestone'da kullanılan LED chip üç temel renk olan Kırmızı, Yeşil ve Mavi ışığın ilgili ışık frekansları kullanılarak tamamen doğal bir beyaz ışık elde edilecek şekilde üretilmiştir. Bunun sonucunda;  Milestone led'lerinin ışığı daha ilk kullanımda farkedilebilecek kadar dengeli bir beyaz ışığa sahiptir. Dolayısıyla da gerek aydınlatma gerekse de göz sağlığı gözetilerek kaliteli bir beyaz ışık alma konusunda rakipsiz bir üründür.

Photon Milestone  her bir parametre de gereken hassasiyet gösterilerek üretilmiştir, gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Photon Milestone  Avrupa dahil olmak üzere OEM haricinde Aftermarket'te bulunabilecek en iyi Led dönüşüm Kit'idir.

Ampul Tipi :H10
Marka ve Serisi :  Photon Milestone
Lümen: 12000 Lümen
Kelvin: 6000K Beyaz Yanar
Volt :  12 Volt
Paket içeriği :  1 Takım (2 Adet)

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR