ELF MOTO 4 ROAD 10W40 1LT
ELF MOTO 4 ROAD 10W40 1LT

ELF MOTO 4 ROAD 10W40 1LT

Fiyat : ₺320,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Özellikle katalitik konvertörlere mükemmel uyum sağlayan tüm 4 zamanlı motosikletler için önerilir. Motor üreticilerinin tavsiye ettiği yağ değişim aralıklarına ve viskozite seviyelerine uyulmalıdır. Hidrodinamik yağlama ve üstün motor temizliği sağlayan, sentetik bazlı yağlarla güçlendirilmiştir.

ELF MOTO 4 ROAD 10W40’nun katkı maddeleri yüksek sıcaklıkta yağı kalınlaştırır ve düşük sıcaklıkta akışkanlığı sağlar. Yüksek Viskozite İndeksi ile yağın viskozitesini sıcaklığa göre ayarlar düzgün film kalınlığı elde edilir.

ELF MOTO 4 ROAD 10W40 viskozitesi sayesinde yüksek yağlama performansı ve soğukta kolay çalıştırma sağlar. Ayrıca hızlı yağ basınç artışı ve motor parçalarında düşük aşınma sağlar.

ELF MOTO4 ROAD 10W40 yanma sonucu segman yuvasının kirlenmesini azaltır ve motorun tüm gücünü korur.

ELF MOTO4 ROAD 10W40’da nötralize eden ve oksidasyonu yavaşlatan anti-oksidant katkı maddesi bulunmaktadır. Böylece yağın kullanım ömrü uzar, akışkanlığı korunur, homojen kalır ve asit oranı az miktarda değişir. Debriyaj disk sıyırmasını engeller. Yağın moleküler yapısı sayesinde debriyaj disklerinin arasında homojen film tabakası oluşturur. Sürtünme faktörü mekanik gereksinimlere uygundur, debriyaj kaymasını ve vakitsiz disk aşınmasını önler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR